Mitteilungen

ACHTUNG!

Liebe Besucher*innen,

liebe Kursteilnehmer*innen,

Ab dem 01.06.2021 sind wir von 08:00 – 17:00 Uhr unter der Nummer 0221/800121 0 für Sie erreichbar.

Allgemeine E-Mails können an kontakt(at)bfmf-koeln.de oder an Ihre*n zuständigen Berater*innen gesendet werden (siehe unten).

Bitte nehmen Sie in allen Angelegenheiten zunächst telefonisch Kontakt mit uns auf oder sprechen Sie bei uns auf dem Hof zuerst unsere Mitarbeiter am Infopoint an.

Sayın bayanlar ve baylar,

Sevgili kurs öğrencilerimiz,

01.06.2021 den itibaren merkezimizde „danışmanlık“ birimi yeniden hizmete açıldı. Belirtilen kısıtlamalara ve temizlik (hijyen) kuralllarına mutlaka uyulması gerekiyor:

– Önceden telefon veya e-posta ile randevu almanız şarttır.

– Sadece bir kişi ve çocuksuz gelebilirsiniz

– Mutlaka koruyucu maske takmalısınız

– Sosyal mesafeyi korumalısınız

Hepimizin sağlığı için çok önemli: Soğuk algınlığınız varsa veya hasta iseniz, lütfen evde kalınız!

Her konuda telefon veya e-posta ile bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0221 – 8001210

Pazartesi – Cuma: 08:00 – 17:00

Elektronik postalarınızı (kontakt(at)bfmf-koeln.de) adresine veya aşağıda isimleri bulunun ilgili danışmanın e-posta adresine gönderebilirsiniz.

 

Migrationsberatung für erwachsene Zuwanderer (MBE)

Ali Kilicarslan, ali.kilicarslan(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 34537876

Emine Demir, emine.demir(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 34537877

Nebahat Özdemir, nebahat.oezdemir(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 34537889

Integrationskurse /DeuFöV

Beate Mohammad, beate.mohammad(at)bfmf-koeln.de

Sozialpädagogische Betreuung

Yasemin Altinok, yasemin.altinok(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0178 5075681

AGH

Mo. – Fr.: 10.00 – 14.00 Uhr

Ayten Üstün, ayten.ustun(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 33258163

Erwerblosenberatungsstelle / Arbeitslosenzentrum

Tel.: 0157 33258197

Türkan Emlik, tuerkan.emlik(at)bfmf-koeln.de

Heba Elias, heba.elias(at)bfmf-koeln.de

Schuldner- und Verbraucherinsolvenzberatungsstelle

Sevgi Sentürk, schuldnerberatung(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 34991486

Ayse Torun, ayse.torun(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0178 9165688

Ayse-Nur Yalci, aysenur.yalci(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0157 34991483

Regionale Flüchtlingsberatung

Saliha Taş, saliha.tas(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0178 6921443

Ansprechpartner*innen für Patin*nen und Mentis

Aynur Kurmanc, aynur.kurmanc(at)bfmf-koeln.de

Tel.: 0178 2315345

Milad Sayed, milad.sayed(at)bfmf-korln.de

Tel.: 0178 5075843

Jugendbereich

Aysegül Ürek, jugendbereich(at)bfmf-koeln.de

Projektverwaltung

Ramona Halser, projektverwaltung(at)bfmf-koeln.de

Bildungsberatung, Bildungsscheck, Bildungsprämie, Integrationsagentur

Fatma Su, fatma.su(at)bfmf-koeln.de 

Tel.: 0178 5076292

Related Posts